Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!

                         

Pro přihlášení dítěte vyplňte přihlašovací formulář. Všechny tábory a přihlášky v našem areálu v Podolí Na kopci najdete na webu www.arpitha.cz odkaz na přihlášky je

V ceně tábora je celodenní pitný režim a oběd. Svačinky si děti nosí vlastní. Tábory probíhají v rámci areálu Lesní mateřské školy Envíček v Podolí u Brna. Jsou určeny pro děti od 3 (2,5) do 7 let. Po domluvě lze přibrat i staršího sourozence max. do 10 let.
Tábory vedeme v duchu lesní pedagogiky. Děti jsou co nejvíce venku a pro všechny činnosti využíváme krásné okolní prostředí. Venku s ohledem na počasí také jíme a tvoříme. Před sluncem a deštěm nás chrání zastřešená veranda, v případě nepříznivého počasí slouží jako zázemí jurta - zázemí školky. V rámci volnočasového areálu mají děti možnost poznat zvířata na statku - koně, krávy, oslíky, kozy.  Děti si pod vedením lektorů vyzkouší kontakt se zvířátky, společně zvířátka nakrmíme, mohou si pohladit kůzlata, vyzkoušet čištění koníků a oslíků, alespoň 1x během tábora vodíme na koních.
Táborový týden má jedno nosné téma, které děti naučí něco nového a v rámci tohoto tématu probíhá také celotáborová hra. Každý den c,cvičíme, zpíváme písničky, učíme se básničky, tvoříme, hrajeme hry, chodíme na výlety/procházky do okolí. Na konci turnusu pořádáme na základě zájmu rodičů rozlučkový táborák.

Režim dne 8 - 16 hodin

  8:00 -  9:00 h  - předávání dětí
  9:00 - 10:00 h  - volná hra, ranní kruh, rozcvička
10:00 - 12:00 h  - hlavní dopolední program
12:00 - 12:30 h  - oběd
12:30 - 13:30 h  - čtení, odpolední klid
13:30 - 15:30 h  - odpolední program v areálu
15:30 - 16:00 h  - vyzvedávání dětí

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah